AKCJA "Przygarnij książkę" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie

Tag img 25.09.2023, 19:06

AKCJA "Przygarnij książkę"

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo Rodzice, Przyjaciele Szkoły!
Po raz kolejny zapraszamy Wszystkich miłośników dobrej książki do aktywnego udziału w akcji „Przygarnij książkę”.
Celem akcji jest pozyskanie książek do biblioteki szkolnej w SP 2 oraz zorganizowanie otwartej wymiany książek na zasadzie: zobacz, przygarnij, przeczytaj, odłóż na półkę lub zatrzymaj dla siebie.

Przygarnij książkę

Jak przyłączyć się do akcji?
Nic prostszego!!!

1. Przejrzyj domową biblioteczkę, sprawdź, z których książek „wyrosłeś/ wyrosłaś”, z których już nie korzystasz, którymi możesz się podzielić z innymi?
  2. Zapakuj książki i przynieś je do szkolnej biblioteki.
  3. Nauczyciele bibliotekarze posegregują przyniesione książki na te, które powiększą księgozbiór biblioteki i będą służyć społeczności szkolnej oraz staną się książką „do przygarnięcia”.

Książki „do przygarnięcia” znajdziecie na regale, który stoi na korytarzu I pietra obok wejścia do biblioteki.
Te książki możesz zabrać do domu, przeczytać, odnieść na półkę regału przy bibliotece albo zatrzymać na własność.
Pamiętajcie!!!
Książki na akcję „Przygarnij książkę” należy przynosić do biblioteki szkolnej.
Książki przygarnięte z „regału” przed wejściem do biblioteki – odkładamy na półkę regału przy wejściu do biblioteki.
Serdecznie zapraszam do udziału w akcji.