,,DZIEŃ BEZ PLECAKA'' i ,,DZIEŃ PRZEBIERAŃCA'' - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie

Tag img 17.03.2024, 16:36

,,DZIEŃ BEZ PLECAKA'' i ,,DZIEŃ PRZEBIERAŃCA''

Mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Z okazji dnia astronomicznej wiosny, który przypada 20 marca, w naszej szkole odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – ,,DZIEŃ BEZ PLECAKA'' i ,,DZIEŃ PRZEBIERAŃCA''. Tego dnia zapraszamy Was do zastąpienia tradycyjnego plecaka najbardziej kreatywnymi nosidłami jakie tylko przyjdą Wam do głowy – mogą to być kosze, walizki, torby, a nawet transportery. Pokażcie, jak bardzo jesteście pomysłowi!

,,DZIEŃ BEZ PLECAKA''

Ale to jeszcze nie wszystko! Tego dnia macie niepowtarzalną okazję, aby całkowicie zmienić swój wygląd – możecie pomalować włosy (używając wyłącznie tymczasowych sprayów), wykonać szaloną fryzurę lub makijaż, a także przebrać się w najbardziej szalony i niezwykły strój, jaki tylko znajdziecie w swojej szafie. Niech ten dzień będzie pełen szaleństwa i kreatywności!

Pamiętajcie jednak, że choć ten dzień będzie pełen zabawy, nie zwalnia Was to z odpowiedzialności za zabranie ze sobą wszystkich potrzebnych rzeczy na zajęcia. Prosimy o zachowanie zdrowego rozsądku i dbałości o bezpieczeństwo swoje i innych.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze niezwykłe pomysły i kreacje. Niech 20 marca będzie dniem, który na długo zapadnie nam w pamięci jako pełen radości i kreatywności początek wiosny!

Do zobaczenia w szkole!

Szkolny Klub Wolontariatu :)