VI edycja międzyszkolnego konkursu „Ozdoba choinkowa” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie

Tag img 03.12.2023, 17:14

VI edycja międzyszkolnego konkursu „Ozdoba choinkowa”

Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie serdecznie zaprasza wszystkich uczniów klas IV-VII szkół podstawowych w Lublinie do udziału w konkursie.

Plakat - konkurs ,,Ozdoba choinkowa’’

Celem konkursu jest promowanie aktywności twórczej dzieci, rozwijanie ich kreatywności, umiejętności plastycznych oraz pielęgnowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Regulamin konkursu ,,Ozdoba choinkowa’’:

• Konkurs adresowany jest do uczniów kl. IV-VII Szkół Podstawowych w Lublinie.
  • Każdy uczeń może wykonać jedną wykonaną samodzielnie ozdobę.
  • Format pracy: dowolnej wielkości i kształtu ozdobiona według uznania uczestnika konkursu.
  • Każda ozdoba powinna być opisana metryczką: imię i nazwisko, klasa oraz szkoła.
  • Kryteria oceny prac to: pomysł i oryginalność, estetyka i samodzielność wykonania.
  • Prace wraz z kartą zgłoszeniową należy składać osobiście lub wysłać na adres szkoły:

ul. Adama Mickiewicza 24

20-433 Lublin

z dopiskiem ,,Ozdoba choinkowa’’ do 22.12.2023 do nauczyciela plastyki p. Agnieszki Mędrek lub do p. Sylwii Nowak- pedagoga specjalnego.

Ogłoszenie wyników nastąpi 02.01.2024r.