Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "W zimowej szacie" dla wychowanków lubelskich świetlic szkolnych - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie

Tag img 23.02.2024, 13:19

Dnia 20 lutego 2024 r. w Świetlicy Szkoły Podstawowej nr 2 w Lublinie rozstrzygnięty został Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „W zimowej szacie”, na który nadesłano prace dziecięce z 7 lubelskich świetlic szkolnych wykonane własnoręcznie przez dzieci według ich oryginalnych pomysłów.

Prace poddane zostały szczegółowej analizie pod względem wykorzystania ciekawych i różnorodnych technik plastycznych, estetyki wykonania oraz skali trudności. Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

W kategorii klas I:

• Bianka Konefat – SP im. Bolesława Chrobrego (opiekun- P. Katarzyna Koch-Ostrowska)
  • Magdalena Daśko –SP 45 (opiekun- P. Emilia Bożek)
  • Katarzyna Kowalska–SP 2 (opiekun- P. Małgorzaty Mizińskiej- Pietroń)

W kategorii klas II:

• Marcelina Pidek –SP 31 (opiekun-P. Maria Świć)
  • Tymoteusz Tołysz –SP 30 (opiekun- P. Maja Wolska)
  • Maria Wozniak SP 30 (opiekun- P. Agnieszka Jędrzejewska- Grudka)
  • Kaja Robak – SP im. Bolesława Chrobrego (opiekun- P. Katarzyna Koch-Ostrowska)

W kategorii klas III:

• Hanna Pieńkoś –SP 3 (opiekun- P. Dorota Kołsut)
  • Lena Wójcik –SP 31 (opiekun-P. Maria Świć)
  • Zuzanna Fortuna –SP 5 (opiekun- P. Iwona Kucharska)
  • Anna Jaremek –SP 2 (opiekun- P. Jolanta Słowik-Mazur)

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Po odbiór dyplomów oraz nagród zapraszamy od 4 marca 2024 r. (świetlica szkolna, sala B)

Organizatorzy:
Małgorzata Mizińska-Pietroń