Zmiana terminu szkolnego konkursu "Mam Talent" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie

Tag img 25.03.2024, 18:34

Zmiana terminu szkolnego konkursu "Mam Talent"

Uwaga!!!

chciałybyśmy poinformować o zmianie terminu szkolnego konkursu "Mam Talent". Ze względu na duże zainteresowanie uczestników oraz na ich prośbę, postanowiliśmy przesunąć wydarzenie na czas po świętach. Jesteśmy świadome, że każda zmiana planów może być pewnym utrudnieniem, dlatego pragniemy przeprosić za wszelkie niedogodności, które mogą wyniknąć z tej decyzji.

Zmiana terminu jest odpowiedzią na entuzjastyczne zaangażowanie naszych uczniów oraz ich chęć udziału w konkursie w najlepszych możliwych warunkach. Po dokładnej analizie i rozważeniu wszystkich aspektów, uznałyśmy, że przesunięcie terminu umożliwi uczestnikom lepsze przygotowanie się do występów, a także zapewni większą dostępność dla wszystkich zainteresowanych.

Nowy termin konkursu "Mam Talent" to 4 kwietnia, godz. 8:20. Zapewniamy, że jest to zmiana ostateczna. Naszym priorytetem jest organizacja konkursu na najwyższym poziomie, tak aby wszyscy uczestnicy mogli w pełni wykorzystać swój talent i ciężką pracę włożoną w przygotowania.

Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Cieszymy się na wspólne świętowanie talentów naszych uczniów i mamy nadzieję, że zmiana terminu pozwoli na jeszcze lepsze przygotowanie się do tego wyjątkowego wydarzenia.

Organizatorzy Magdalena Kandulska i Sylwia Nowak